غرفه سازی

8 روش شرکت در نمایشگاه

8روش-سایت

امروزه رقابت برای شرکت در نمایشگاه بسیار زیاد شده است و برای شرکت در نمایشگاه باید خیلی سریع اقدام کرده و مراحل ثبت نام را پیگیری کنید. تا پلانی مناسب برای شما در نظر گرفته شود. حضور در نمایشگاه علاوه بر المان‌های مهم در طراحی غرفه نمایشگاهی، موقعیت مکانی در داخل نمایشگاه هم از اهمیت زیادی برخوردار است. در ادامه 8 روش شرکت در نمایشگاه را برای سهولت کار به شما معرفی خواهیم کرد.

1.همکاران شما

شما با تبادل اطلاعات با همکاران خود می توانید از زمان نمایشگاه اطلاع پیدا کنید و همچنین از حضور آن ها در نمایشگاه آگاه شوید.

 2.اینترنت

شما می‌توانید برای اطلاع از زمان برگزاری و نحوه ثبت نام، به سایت ستاد برگزاری نمایشگاه مرتبط با کسب و کار خود مراجعه کرده و تمامی اطلاعات نمایشگاه را از آن کسب کنید.

 

3.تقویم نمایشگاه

معمولا اواخر هر سال تقویم نمایشگاه های داخلی و خارجی منتشر می شود. در این سایت لیست نمایشگاه میتوانید تا تاریخ نمایشگاه مربوطه را دریابید و با ستاد مربوط به شغل خود تماس حاصل فرمایید و اطلاعات ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه را کسب کنید.

 

4.تبلیغات محیطی و شهری

امروزه به دلیل پیشرفت قابل توجه نمایشگاه ها و همچنین علاقه شهروندان و رقبای کاری برای حضور در نمایشگاه تبلیغات محیطی و شهری هم چند برابر شده و اگر توجه کرده باشید این تبلیغات در سطح شهر مردم را از نمایشگاه ها آگاه کرده و به بازدید از نمایشگاه دعوت می کنند.

 

5.انجمن های مرتبط با کسب کار

معمولا افراد نسبت به کسب و کار و مشاغل خود در انجمن های مرتبط عضو می باشند که این انجمن‌ها اکثر نمایشگاه های داخلی و خارجی مربوطه را اطلاع رسانی می کنند.

 

6.تماس ستاد برگزاری با برندها

ستاد برگزاری نمایشگاه با برندهای شناخته شده تماس می گیرند و تاریخ های ثبت نام و برگزاری نمایشگاه را به مشارکت کنندگان اعلام می کنند.

 

7.شرکت‌های غرفه سازی

اگر تمایل به غرفه سازی دارید می توانید اطلاع از مراحل ثبت نام برای شرکت در نمایشگاه را به شرکت های غرفه سازی بسپارید. معمولا شرکت های غرفه سازی به واسطه شغل خود از برگزاری نمایشگاه اطلاع دارند.

 

8.کانال‌های اطلاع رسانی نمایشگاه، همایش و رویدادها

با پیشرفت تکنولوژی و همه گیر شدن اینترنت، این روزها شاهد کانال‌ها و صفحه‌های مجازی زیادی هستیم که خوشبختانه اطلاع رسانی تاریخ‌ها و اطلاعیه‌های نمایشگاه هم از این طریق صورت می‌گیرد.

بنابراین شما می‌توانید برای شرکت در نمایشگاه از این روش‌ها استفاده کرده و در عرصه رقابت کسب و کار جزیی از مشارکت کنندگان نمایشگاه باشید. همچنین در ادامه میتوانید جهت راهنمایی دقیق‌تر با ثبت نظر در انتهای همین پست و یا تماس تلفنی با دفتر طراحی غرفه نمایشگاهی ترسیم، میتوانید برای شرکت در نمایشگاه اقدام کنید.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید