طراحی غرفه نمونه کار

طراحی غرفه در نمایشگاه دارویی Iran Pharma 96

طراحی غرفه در نمایشگاه دارویی Iran Pharma 96، بسته به نوع عملکرد مشارکت کننده، میتواند تعاریف مختلفی داشته باشد. شرکت بیمه پارسیان، که پس از نمایشگاه های بورس،بانک و بیمه و نفت و گاز و حمل و نقل ریلی و ساختمان، برای طراحی غرفه نیاز به طرحی متفاوت داشت، با این طرح از گروه غرفه سازی ترسیم در نمایشگاه دارویی شهریور 96 شرکت نمود.

در طرح این غرفه همانطور که مشاهده می کنید، هدف اطلاع رسانی به بازدید کنندگان این نمایشگاه بوده بنابراین طرحی نیمه محصور با دعوت کنندگی خاص برای این غرفه در نظر گرفته شده است. ورودی این غرفه به زیبایی تعریف شده است و دارای شکستگی های نرم است که خود موجب زیبا تر شدن این غرفه شده است.

گل آرایی خاص غرفه شرکت پارسیان حسی صمیمی را القا میکند که موجب جذب بازدیدکنندگان گردیده است. همچنین نور پردازی این غرفه متفاوت از همیشه با RGB در نظر گرفته شده است که طراحی ورودی این غرفه را به زیبایی نمایش می دهد.

رنگ در طرح غرفه بسیار متعادل در نظر گرفته شده است و این رنگ ها شامل رنگ های سازمانی این شرکت بوده و کاملا فکر شده در طراحی در نظر گرفته شده است. وقتی رنگ غرفه متناسب با رنگ سازمانی باشد و البته به جا و درست از این رنگ ها استفاده شود، میتواند غرفه را جذاب تر و به یادماندنی تر کند.

با در نظر گرفتن ابعاد نسبتا کوچک این غرفه که به مساحت 30 متر مربع بوده است، طرحی دلباز و رنگی مناسب در طراحی در نظر گرفته شده است، که برای غرفه های کوچک باید از رنگ های روشن استفاده کرد و از رنگ های سازمانی شرکت برای طراحی و جلب نظر بیشتر غرفه به کار برد. همچنین طرح ورودی غرفه توانسته با ایجاد خطای دید، ابعادی بزرگتر را به چشم بیننده و بازدید کنندگان نمایش دهد. که این خود نیازمند آگاهی و دانش برای طراحی غرفه می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید