طراحی غرفه نمونه کار

طراحی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه الکامپ

طراحی غرفه نمایشگاهی شرکت کارپینو برای نمایشگاه الکامپ به متراژ 47 متر طراحی شده است. در طرح این غرفه از رنگ سازمانی این شرکت استفاده به جا و مناسبی شده که موجب جلب توجه می شود و بازدید کنندگان را جذب می کند. نام شرکت، که روی کتیبه اصلی غرفه جای گرفته و غرفه با لوگوی این شرکت در سالن نمایشگاه می درخشد.

طراحی غرفه نمایشگاهی در نمایشگاه الکامپ که ارتفاع این غرفه 3.5 متر در سالن 38 در نظر گرفته شده و غرفه ای کاملا پویا و گویای حرکت برای این غرفه طراحی شد که با این نوع طراحی نه تنها موضوع شرکت، بلکه نمایش آنچه که شرکت برای خدمات در نظر گرفته است کاملا مشهود است. البته، علاوه بر همه این ها، طرح غرفه به نحوی است که به نیاز مسئولان این شرکت در غرفه اعم از تفکیک فضا های غرفه (VIP-CIP و کانتر) ، فضایی برای تعامل بیشتر آن ها با بازدید کنندگان و مخاطبان رسیدگی شده است.

بهترین روش برای آنکه بهترین ایده ها را برای جلب نظر بازدید کننده استفاده کنید این است که خود را به جای مخاطب قرار داده و ببینید که به نسبت نمایشگاه و کسب و کاری که قصد معرفی آنرا دارید چه ایده هایی می تواند بیشترین تاثیر را داشته باشد و چه پارامترهایی می تواند در کمترین زمان شما را به هدف خود برساند.

دیدگاهتان را بنویسید